fbpx

Tréningový plán Domáce cvičenie je na ceste k vám 😍

Na vami zadanú e-mailovú adresu sme poslali plán . E-mail vám príde najneskôr do 10 minút.

cviky na doma sú odoslané

ODOSLANÉ

UPOZORNENIE pre GMAIL užívateľov

Email s vašim tréningovým plánom vám mohol skončiť v zložke Reklamy (alebo Propagácie). Preto presuňte správu zo zložky Reklamy do zložky Hlavné. Inak vám Gmail nebude doručovať ďalšie e-maily s plánmi, knihami, videami, návodmi a všetkými novinkami do hlavnej zložky. Ak vám do 15 minút e-mail nepríde, pravdepodobne je v zložke SPAM, alebo ste urobili preklep v e-mailovej adrese. Vráťte sa spať a zadajte adresu ešte raz alebo nás kontaktujte na adrese info@gym-queen.sk   

cviky na doma odoslanéODOSLANÉ

Domáce cvičenie je na ceste k vám 😍. Na vami zadanú e-mailovú adresu sme poslali plán. E-mail vám príde najneskôr do 10 minút.

UPOZORNENIE pre GMAIL užívateľov

Email s Tvojim tréningovým plánom Ti mohol skončiť v zložke Reklamy (alebo Propagácie). Preto presuň správu zo zložky Reklamy do zložky Hlavné. Inak Ti Gmail nebude doručovať ďalšie e-maily s plánmi, knihami, videami, návodmi a všetkými novinkami do hlavnej zložky.

PS: Ak Ti do 15 minút e-mail nepríde, pravdepodobne je v zložke SPAM, alebo si urobila preklep v e-mailovej adrese. Vráť sa spať a zadaj adresu ešte raz alebo nás kontaktuj na adrese info@gym-queen.sk               

Nepremeškajte akciovú ponuku!

Tréningový balíček „ALL IN ONE“ teraz z 90% zľavou.

Nepremeškajte akciovú ponuku!

Tréningový balíček „ALL IN ONE“ teraz z 90% zľavou.

tréningový plán pre ženy na chudnutie a formovanie postavy + jedalníček zadarmo

ZÁSOBNÍK CVIKOV NA VIDEÁCH

Dostanete až 56 cvičení s vlastným telom zameraných na formovanie postavy a chudnutie. Všetky cvičenia sú natočené ako videonávod.

30-DŇOVÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN

Pre najrýchlejšie dosiahnutie vašich cieľov potrebujete vedieť kedy, koľko a čo cvičiť. Všetko budete mať presne nastavené a rozpísané v tréningovom pláne.

BONUS – STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA

Ako bonus získate profefionálny stravovací plán úplne zadarmo.

Akciová ponuka platí len do 30.6.2020

X