Ivana Š.

Výborná vec, neviem čo by som bez nej robila. Pomohla mi nakopnúť sa a začať sa hýbať.

Martina S.

Dlho som niečo takéto hľadala, podrobne napísané cviky s obrázkami. Tréningové plány mám vytlačené a každý deň cvičím.

Petra V.

Mám dve deti a je časovo nemožné ísť do fitness centra trénovať pod vedením trénera. Chcela som sa hýbať a hľadala som možnosti. Maximálne mi vyhovujú cviky a hlavne si tréning môžem dať kedy mám čas ja.

Paula K.

Veľmi mi pomohli videá, ako to mám cvičiť, lebo som si to vôbec nevedela prestaviť. Palec hore.

Petra N.

Cviky sú super popísané. Plán mám v mobile a aj vytlačený. Môžem len odporučiť.

Miška M.

Páči sa mi, že mám cvičenia, plánik len keby to niekto za mňa odcvičil 🙂

Aďka N.

Zásobník cvikov na horšie časy. Ak musíte trčať doma ako ja a rozkysnete za dva týždne, tak musíte len cvičiť a cvičiť. Schudla som 2 kilá zatiaľ, ale necvičím pravidelne.

Lucia B.

Najskôr som váhala, či budem cvičiť doma podľa vytlačeného plánu, ale dala som to. Váha išla dole o 3 kilá za dva týždne. Upravila som aj jedálniček a cvičenie k tomu len pomohlo. Tréningový plán je pekne prehľadný a ešte som ani všetky cviky neskúsila.

Romana M.

Naučila som sa cvičiť podľa plánu. Dokonca som prinútila aj manžela so mnou cvičiť 🙂

Magda J.

Jednoduché cviky, vhodné aj pre mamičky na materskej. Môžem len odporučiť!

Petra T.

Presne čo potrebujem. Pracujem v noci a toto mi chýbalo na skompletizovanie dňa. Je to rýchle, jednoduché a vždy sa spotím za jednu minútu. Ďakujem! Nemôžem sa dočkať na ďalšie.

Simi O.

Jednoduché na pochopenie, jasné pokyny a inštrukcie. Moc odporúčam každému, kto chce zlepšiť svoj core len za 30 minút a bez opustenia bytu.

Dia

Som trénerka a veľmi rada používam niektoré cviky pri mojich klientoch…sú zrozumiteľné a nevyžadujú žiadne pomôcky (možno len podložku) a sú super efektívne…sú perfektné, ak hľadáte niečo čo by vám zrýchlilo metabolizmus a spálilo navyše kalórie.

Monika Č.

Zamilovala som sa do cvičenia s vlastnou váhou. Nie ako, to čo som robila predtým. Ťažké tréningy, ale postava sa formuje 🙂 Výborný nákup za menej ako jedno smoothie :))

Romana K.

Výborný workout! Takýto som hľadala. Pracujem ako inštruktorka skupinoviek. Milujem pomalé a kontrolované pohyby,  kde cítim každý malý pohyb. Ďakujem.

Lucia R.

Prvýkrát som včera cvičila core a totálne ma to prekvapilo, aké to je ťažké. Mám dobrú svalovicu dnes. Páčia sa mi takéto cvičenia a hlavne si ich môžem zobrať na služobné cesty. Neviem sa dočkať, kým skúsim ďalšie cvičenia.

Mariana M.

Nepodceňujte tento tréning len preto, že sa cvičí s vlastným telom. Cvičím pravidelne a mávam príjemnú svalovku na druhý deň, ale najťažšie je to cvičiť správnym spôsobom.

Majka L.

Milujem tieto tréningy. Strašne jednoduché a vhodné v hocijakom priestore. Ďakujem.

Lenka Ch.

Môžeme cvičiť hocikde! Super! 🙂

Naty L.

Vážne slušný materiál s výborným popisom. Odporúčam každému, kto chce cvičiť s vlastným telom.

Anita K.

Presne čo som čakala! Mala som si ho kúpiť už skôr. Zaradila som niektoré cvičenia do môjho tréningového plánu a  aká zmena zrazu!

Miroslava H.

Výborné cviky! Ľahké na precvičenie! Hlavne fungujú!!!

Maťka J.

Používam niektoré cviky denne ako rozcvičenie pred mojím tréningom vo fitku a nemôžem si ich vynachváliť. Vyzerá to, že sa mi vyrovnali aj svalové disbalancie, s ktorými som bojovala posledné roky. Absolútne odporúčam každému, kto trpí svalovými disbalanciami a má slabý core.

Nataša E.

Excelentný program pre bežkyne v strednom veku so sedavou prácou. Pre mňa to je kúsok chýbajúcej skladačky. Odteraz som závislá nielen na behu ale aj na silovom tréningu s vlastnou váhou. Najlepšie utratených 12 eur.

Evička R.

Vynikajúci produkt. Páči sa mi zrozumiteľné vysvetlenie cvikov. Cvičím naozaj poctivo. Veľká hodnota za také peniaze!!!