Pomôžeme ti získať postavu,

po akej si vždy túžila!

Často sa nás pýtajú, čo mám vlastne cvičiť? ako často? aké cviky? čo mám jesť? ktoré doplnky výživy by mi pomohli k môjmu cieľu? Ak si teraz hovoríš,, ano to je presne aj môj prípad”, tak si na správnej adrese. My ti s tým radi pomôžeme. Táto stránka je postavená nie len na predaji výživových doplnkov, ale aj na spolupráci s tebou, aby sme ti poskytli rady, ako efektívne a čo najskôr dosiahnuť tvoje predstavy, či už sa to týka tvojho zdravia, postavy alebo športovej výkonnosti. Na stránke sa zameriavame na 3 kategórie: CHUDNUTIE, FORMOVANIE POSTAVY, ŠPORTOVÝ VÝKON.

Náš tím

dominik hegyi gym-queen cviky doma

Dominik Hegyi

Zakladateľ spoločnosti

Aktívne sa venujem športu, konkrétne hokeju viac ako 20 rokov. Absolvoval som niekoľko výživových kurzov a seminárov a špecializujem sa na zdravý životný štýl a doplnky výživy.

dominik hegyi podpis
cviky doma

Mgr. Martin Hegyi

Zakladateľ spoločnosti

Vyštudoval FTVŠ UK v obore kondičný tréner. Absolvoval desiatky odborných kurzov doma aj v zahraničí. Momentálne sa aktívne venuje trénovaniu vrcholových športovcov, ale najmä bežných ľudí denno-denne vyše 10 rokov. Špecializuje sa najmä na prevenciu zranení a riešenie ťažkostí s pohybovým aparátom.

Untitled

Staň sa našou

AMBASÁDORKOU!

Využi túto jedinečnú príležitosť a neváhaj nás kontaktovať na info@gym-queen.sk.

Naša ponuka

Články

Články

Videá

Videá

obchod 1

Obchod

treningove plany

E-booky

jedalnicky

Jedalníčky

fb skupina

FB skupina